Університет сьогодні

Ендопротез колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1»

В 2003–2009 рр. вчені-травматологи Університету спільно з ВАТ «Мотор Січ» виконали унікальний інноваційний проект «Розробка і впровадження першого вітчизняного ендопротезу колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1», який за якістю відповідає міжнародним стандартам та має нижчу вартість, ніж закордонні аналоги.

В 2002–2004 рр. розроблено технологію виготовлення першого в Україні ендопротезу колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1». В 2005 р. отримано патент України на ендопротез колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1», а також свідоцтво про його державну реєстрацію; проведені його клінічні і технологічні дослідження, доведено ендопротез до промислового випуску.

У 2006 р. 76 хворим імплантовано вітчизняний ендопротез колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1».

У 2007 р. на VIII міжнародному форумі «Высокие технологии XXI века» (Росія, м. Москва) за розробку технології та впровадження у виробництво ендопротезу колінного суглоба отримана почесна відзнака – бронзова статуетка «Святой Георгий».

У 2008 р. за розробку технології та впровадження у виробництво ендопротезу колінного суглоба і набору інструменарію для його імплантації на IХ міжнародному форумі «Высокие технологии XXI века» (Росія, м. Москва) присуджена золота медаль.

Сьогодні ендопротез колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1» масово імплантують пацієнтам в усіх регіонах України.

Ендопротез колінного суглоба
Ендопротез колінного суглоба «Мотор Сич ЭПК-1»

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar