Правовий мітап для студентів ЗДМУ

Правовий мітап для студентів ЗДМУ

На запрошення Студентської ради ЗДМУ  в університеті побували  працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  на чолі з начальником управління Сергієм Васильцовим. Вони взяли участь у спільному заході  - правовому мітапі, тобто, неформальному зібранні фахівців для обговорення питань і передачі знань правової тематики.

Звертаючись до студентів, Сергій Васильцов підкреслив, що у процесі розвитку української правової держави, права і свободи людини і громадянина є найвищою цінністю. Саме тому в нашій державі  під егідою Мінюсту продовжує реалізовуватися всеукраїнський проект «Я маю право»,  спрямований на підвищення юридичної грамотності громадян. Оскільки студентство – рушійна сила суспільства, важливо донести такі знання до молоді.

Спілкування проходило у форматі діалогу, присутні разом із завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції  Головного територіального управління юстиції Дмитром Орловим, спеціалістами відділів Управління державної реєстрації  Анною Патченко, Людмилою Житняк, Ангеліною Овчаровою, уповноваженою особою з питань запобігання і виявлення корупції ЗДМУ доцентом Михайлом Аніщенком  обговорили  ряд цікавих  для студентства тем, які стосувалися корупційних проявів в системі освіти, порядку створення громадських організацій, особливостей отримання податкової знижки на навчання, а також йшлося про виборчі права, механізми їх реалізації та захисту.

 

20.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar