Студентам – про актуальні проблеми медичного права

Студентам – про актуальні проблеми медичного права

Відкриту лекцію на тему - «Актуальні проблеми медичного права» студентам  четвертого курсу першого медичного факультету прочитав столичний професор, доктор юридичних наук, член–кореспондент Національної академії правових наук України Семен Стеценко.

Розмову з аудиторією лектор не випадково почав зі звертання «Шановні колеги», адже 27 років тому після школи він вступив до військово–медичної академії імені Кірова, успішно її закінчив, якийсь час працював у галузі. Одначе, за словами вченого, прийняв рішення здобувати нові знання й отримав юридичну освіту. Поєднання двох наук допомогло Семену Григоровичу стати авторитетним вченим із  напряму медичне право, глибока обізнаність в медицині та юриспруденції визначила тему кандидатської дисертації - «Трансплантація органів та тканин людини: теоретико-правовий аспект».

Лектор актуалізував увагу старшокурсників на правових питаннях медичної реформи: що таке медичне право, навіщо медичному працівнику, потрібно знатися на його аспектах, з огляду на сучасний стан галузі й особливості діяльності лікаря.

Професор Стеценко говорив на професійні теми відверто, розмова торкалася таких важливих аспектів, як лікарська відповідальність, ймовірність ситуацій, де медика можуть звинувачувати у правопорушеннях, якого він не вчиняв, інформаційну згоду, як важливого чинника у відносинах лікаря та пацієнта. Студенти з інтересом сприйняли насичений блок лекції про правовий погляд на медичну реформу, про специфіку лікарської таємниці та інші питання, з якими їм доведеться стикатися під час майбутньої лікарської практики.

 

20.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar