Наука

Засідання від 5 вересня 2014 р. 

5 вересня 2014 року о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання

спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Шукаєвої Ольги Петрівни на тему «НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ БІОЛОГІЧНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА ОСНОВІ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Ветютнева Наталія Олександрівна, завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. 

2 Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри фармакогнозії, фармацевтичної хімії та технології ліків ФПО ЗДМУ Фуклевої Лариси Анатоліївни на тему «ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧЕБРЕЦІВ ЗВИЧАЙНОГО ТА КРИМСЬКОГО ТА ОТРИМАННЯ СУБСТАНЦІЙ НА ЇХ ОСНОВІ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Мазулін Олександр Владиленович, завідувач кафедри фармакогнозії, фармацевтичної хімії та технології ліків ФПО ЗДМУ.  

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar