Наука

Засідання від 13 червня 2014 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук молодшого наукового співробітника Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» Голембіовської Олени Ігорівни на тему «Фармакогностичне дослідження суховершків звичайних (Prunella vulgaris L.)» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Цуркан Олександр Олександрович, завідувач Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України».

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ Казуніна Максима Станіславовича на тему: «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості 7-заміщених-8-(карбоксіалкіл)-3-метил-1Н-пурин-2,6-(3Н,7Н)-діону» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Прийменко Борис Олександрович, доктор фармацевтичних наук, професор, професор кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar