Наука

Засідання від 30 травня 2014 р. 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету Левіча Сергія Вадимовича на тему «СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 3-АРИЛ(АРАЛКІЛ)-КСАНТИНІЛ-7(8)-АЛКАНОВИХ ТА -8-МЕТИЛТІОАЛКАНОВИХ КИСЛОТ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор хімічних  наук, професор Александрова Катерина Вячеславівна, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету.

2.  Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії Київського медичного університету Української асоціації народної медицини Гергель Євгенії Миколаївни на тему «ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ДЕЯКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ РОДИНИ ELAEAGNACEAE ФЛОРИ УКРАЇНИ ТА ОТРИМАННЯ НА ЇХ ОСНОВІ ЛІКАРСЬКИХ СУБСТАНЦІЙ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Коновалова Олена Юріївна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії Київського медичного університету Української асоціації народної медицини.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar