Наука

  Засідання від 13 грудня 2013 р. 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Інформація про попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ Щербини Романа Олександровича на тему «СИНТЕЗ, ПЕРЕТВОРЕННЯ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-(4Н-1,2,4-ТРІАЗОЛ-3-ІЛТІО)АЦЕТАЛЬДЕГІДУ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ.

2. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ Васильєва Дениса Андрійовича на тему «СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ 7,8-ДИЗАМІЩЕНИХ 3-МЕТИЛ-1Н-ПУРИН-2,6(3Н,7Н)-ДІОНУ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Прийменко Борис Олександрович, професор кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ.

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук доцента кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ Парченка Володимира Володимировича на тему «Синтез, перетворення, фізико-хімічні та біологічні  властивості в ряді 5-фурилзаміщених 1,2,4-тріазол-3-тіонів» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий консультант роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри токсикологічної і неорганічної хімії ЗДМУ.

4. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри загальної хімії ДУ «Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського» Рак Тетяни Миколаївни на тему «СИНТЕЗ, РЕАКЦIЇ, ФIЗИКО-ХIМIЧНI ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 7-(2-­ОКСОПРОПІЛ)-8-БРОМОКСАНТИНІВ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Романенко Микола Іванович, професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar