Наука

Засідання від 25 жовтня 2013 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ
 
1. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії Державного закладу «Луганський державний медичний університет» Онищенко Уляни Євгенівни на тему «ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ МАЛЬВИ ЛІСОВОЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ЇЇ В МЕДИЦИНІ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія. 
 
Науковий керівник роботи – Тернинко Інна Іванівна, доктор фармацевтичних наук, доцент, доцент кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії Державного закладу «Луганський державний медичний університет».
 
2. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ Дячкова Михайла Вікторовича на тему «СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 3-R-8-ГІДРОКСИМЕТИЛКСАНТИНІВ – ПОТЕНЦІЙНИХ КАРДІОПРОТЕКТОРНИХ ЗАСОБІВ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія. 
 
Науковий керівник роботи – Александрова Катерина Вячеславівна, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar