Наука

Розширене засідання Вченої ради  від 17 вересня 2013 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
 
1. Підсумки успішності студентів за результатами весняного семестру 2012-2013 н.р.
Доп.: доц. Компанієць В.М., доц. Полковніков Ю.Ф., доц. Кремзер О.А., доц. Пряхін О.Р.
 
1. Інформація про хід виконання рішення Вченої ради ЗДМУ від 18 вересня 2012 р. з питання «Про результати медичних ліцензійних іспитів «Крок 1-3 та заходи щодо їх покращення». 
Обговорення аналітичних довідок Центру тестування МОЗ України щодо результатів складання ліцензійних іспитів «Крок 1-3» та листа МОЗ України № 0801-47/994/20707 від 12.07.13 р. щодо встановлення нових показників успішності складання ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок  - 1,2,3,М».
Доп.: проректор з науково-педагогічної  роботи проф. Візір В.А.
Комісія: доц. Компанієць В.М., доц. Кремзер О.А., доц. Полковніков Ю.Ф., проф. Дарій В.І.
 
2. Позачерговий звіт директора Медичного коледжу Запорізького державного медичного університету про виконання умов контракту та інформація про хід виконання рішення Вченої ради від 17.01.2013 р. «Про роботу Медичного коледжу Запорізького державного медичного університету з підготовки медичних та фармацевтичних кадрів».
Доп.: директор коледжу Тржецинська Н.І.
Комісія: проректор з науково-педагогічної  роботи проф. Візір В.А., заступник ректора з кадрових питань та режиму  Бавицька Н.М., начальник навчального відділу Моргунцова С.А., голова профспілкового комітету проф. Панасенко О.І.
 
3. Затвердження Положення про інтегровані рейтингові показники розподілу випускників вищих навчальних закладів, що навчались за кошти державного бюджету. 
Доп.: проф. Колесник Ю.М.
 
4. Затвердження тем дисертаційних робіт.
Доп.: голова науково-планової комісії проф. Рябоконь О.В.
 
5. Поточні справи.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar