Наука

Засідання від  26 червня 2013 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ.

1.  Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету Юрченко Дар’ї Миколаївни на тему «Пошук сполук нейропротективної дії серед похідних ксантиніл-7-ацетаних та ксантиніл-8-тіоацетатних кислот» за спеціальністю  15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Александрова Катерина Вячеславівна, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету Міщенка Володимира Анатолійовича на тему «Цілеспрямований пошук протисудомних субстанцій з рослин родини Solanaceae» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Гарна Світлана Василівна, доктор фармацевтичних наук, доцент, завідувач кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar