Наука

Засідання від 21.03.2013 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи здобувачем наукового ступеня кандидата медичних наук заочним аспірантом, асистентом  кафедри патологічної анатомії і судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету МОЗ України Шулятніковою  Тетяною  Володимирівною на тему: «МОРФОГЕНЕЗ ДЕСТРУКТИВНИХ І РЕПАРАТИВНИХ ПРОЦЕСІВ В ПЕРИФОКАЛЬНИХ КРИТИЧНИХ ЗОНАХ ПРИ ІШЕМІЧНОМУ ІНФАРКТІ МОЗКУ» (14.03.02 – патологічна анатомія)

Науковий керівник: доктор медичних наук, доцент, професор кафедри патологічної анатомії і судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету МОЗ України Шаврін Володимир Олександрович.

 

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук завідувача кафедри патологічної анатомії з секційним курсом  ДУ «Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського» Новікова Миколи Юлійовича на тему: «МОРФОГЕНЕЗ ГОСТРОГО РЕСПІРАТОРНОГО ДИСТРЕС-СИНДРОМУ І ВПЛИВ НА НЬОГО ЗАМІСНОЇ СУРФАКТАНТНОЇ ТЕРАПІЇ» (14.03.02 – патологічна анатомія)

Науковий  консультант:  доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії і судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету Туманський Валерій Олексійович;

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar