Наука

Засідання від 15.11.2012 р.

1. Про введення додаткового опонента по дисертаційній роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук асистента кафедри патологічної анатомії і судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету Баударбекової Мєруерт Монтаївни на тему: «АТИПОВА ГІПЕРПЛАЗІЯ ТА АДЕНОКАРЦИНОМА ЕНДОМЕТРІЮ: ПАТОГІСТОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОГІСТОХІМІЧНІ ДИФЕРЕНЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ» (14.03.02 – патологічна анатомія)

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії і судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету Туманський Валерій Олексійович.

 

2. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук асистента кафедри патологічної та топографічної анатомії Національної медичної академії післядипломної освіти  імені П.Л. Шупика Руденко Світлани Олександрівни на тему: «ПНЕВМОНІЇ ПІСЛЯ НЕЙРОХІРУРГІЧНИХ ВТРУЧАНЬ ПРИ ЦЕРЕБРАЛЬНИХ ГЕМАТОМАХ» (14.03.02 – патологічна анатомія)

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної та топографічної анатомії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Сільченко Валерій Петрович.

 

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук асистента кафедри гістології, цитології та ембріології Запорізького державного медичного університету Таврог Маріанни Львівни на тему: «морфофункціональні особливості червоподібного відростка людини у пізньому пренатальному і ранньому постнатальному періоді онтогенезу» (14.03.01 – нормальна анатомія)

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Запорізького державного медичного університету Сирцов Вадим Кирилович.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar