Наука

Засідання від 19 січня 2012 р.

Основні питання порядку денного:

1. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.02 – патологічна анатомія асистента кафедри патологічної анатомії і судової медицини ДЗ «Дніпропетровська медична академія» Пославської Олександри Володимирівни на тему: «ПЛОСКОКЛІТИННІ РАКИ ОРОФАРІНГЕАЛЬНОЇ ОБЛАСТІ: ОСОБЛИВОСТІ ІМУНОФЕНОТИПУ ТА ІНВАЗІЇ»

Науковий керівник:

доктор медичних наук, професор Шпонька І.С., ДЗ «Дніпропетровська медична академія», завідувач кафедри патологічної анатомії і судової медицини.

2. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія заочного аспіранта, асистента кафедри акушерства, гінекології та репродуктивної медицини ФПО Запорізького державного медичного університету Гриневич Інни Володимирівни на тему: «ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТАН ЛІМФОЇДНОЇ ПОПУЛЯЦІЇ БІЛОЇ ПУЛЬПИ СЕЛЕЗІНКИ ЩУРІВ ПРИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ЦУКРОВОМУ ДІАБЕТІ І В УМОВАХ АДАПТАЦІЇ ДО ГІПОКСИЧНОЇ ГІПОКСІЇ»

Науковий керівник:

доктор медичних наук, доцент Камишний О.М., Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології.

3. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія асистента кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії Запорізького державного медичного університету Тополенко Тетяни Анатолівни на тему: «ОСОБЛИВОСТІ БУДОВИ ЯЄЧОК ПОТОМСТВА ЩУРІВ ПІСЛЯ ВВЕДЕННЯ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ГОРМОНІВ У ПЛІДНОМУ ПЕРІОДІ (АНАТОМО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ)»

Науковий керівник:

доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Волошин М.А., Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar