Наука

Засідання від 29 вересня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.02 – патологічна анатомія асистента кафедри патологічної анатомії та судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету Шебеко Юлії Олександрівни на тему «Особливості морфогенезу тяжкого фіброзу і цирозу печінки за результатами патогістологічних і імуногістохімічних досліджень біопсій».

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії та судової медицини з основами права Запорізького державного медичного університету Туманський Валерій Олексійович.

2.  Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.02 – патологічна анатомія асистента кафедри патологічної анатомії та судової медицини Дніпропетровської державної медичної академії Гончарової Ганни Сергіївни на тему: «Імуноморфологічна діагностика мезенхімальних пухлин тіла матки».

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії та судової медицини Дніпропетровської державної медичної академії Коваль Шпонька Ігор Станіславович.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar