Наука

Засідання від 05 жовтня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, асистента кафедри фармакогнозії і ботаніки Запорізького державного медичного  університету Шкроботька Павла Юрійовича на тему «Дослідження елементного складу та біологічно активних речовин різних видів роду валеріана».

Науковий керівник:
доктор фармацевтичних наук, професор Доля В.С., Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри фармакогнозії і ботаніки.

Офіційні опоненти:
доктор фармацевтичних наук, професор Сербін А.Г., Національний фармацевтичний університет, завідувач кафедри ботаніки;
доктор фармацевтичних наук, професор Коновалова О.Ю., Київський медичний університет Української асоціації народної медицини, завідувач кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії.

2. Інформація про попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 –  фармацевтична хімія та фармакогнозія, асистента кафедри фармації ВДНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» Мельник Галини Іванівни на тему «Фармакогностичне та хіміко-токсикологічне дослідження видів роду чемериця флори України».

Науковий керівник:
доктор фармацевтичних наук, професор Грицик А.Р., ВДНЗ Івано-Франківський національний медичний університет, завідувач кафедри фармації.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar