Наука

Засідання від 23 червня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія Шкроботька Павла Юрійовича на тему «Дослідження елементного складу та біологічно активних речовин різних видів валеріани».

Науковий керівник:
доктор фармацевтичних наук, професор Доля Віктор Семенович, Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри фармакогнозії і ботаніки.

2. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія Монайкіної Юлії Віталіївни на тему «Застосування сульфофталеїнових барвників у спектрофотометричному аналізі лікарських засобів».

Науковий керівник:
доктор фармацевтичних наук, професор Васюк Світлана Олександрівна,
Запорізький державний медичний університет,завідувач кафедри аналітичної хімії.

3. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія Астахіної Валерії Олегівни на тему «Синтез, фізико-хімічні і біологічні властивості ПОХІДНИХ етилового естеру 5-гідразінокарбоніл-2,4-диметил-1Н-пірол-3-карбонової кислоти».

Науковий керівник:
доктор хімічних наук, професор Харченко Олександр Васильович, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», завідувач кафедри ТОРФП.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar