Наука

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.058  

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.058 Запорізького державного медико-фармацевтичного університету створена відповідно до рішення Вченої ради від 21 квітня 2023 року (протокол № 1) та наказу ректора Запорізького державного медико-фармацевтичного університету від 05.05.2023 року № 141 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації здобувача ступеня доктора філософії, лікаря-психіатра КП «Криворізька багатопрофільна лікарня з надання психіатричної допомоги» ДОР (м. Кривий Ріг) Чабанюка Сергія Олександровича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 «Медицина» (22 Охорона здоров'я) у такому складі:

 

голова ради професор кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, д.мед.н., професор Курило В.О

члени ради:

 

Контакти – v.kurilo@i.ua

ОГОЛОШЕНИЙ ЗАХИСТ   

 

 

Конференц-зал міжкафедрального тренінгового центру

 

Дисертація

Рецензія

Рецензія

Відгук

Відгук

Відеозапис захисту 

Трансляція захисту

Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar