Програма «САМ: Україна» - реалізуємо!

6 листопада відбулася чергова онлайн-зустріч програми «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна" (від програми ЄС «Дім Європи») за підтримки Британської Ради у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. У зустрічі взяли участь 20 університетів-переможців програми «САМ: Україна».  

Учасники засідання обговорювали  питання заповнення описової та фінансової звітності. Координатори програми пояснили механізм дій у випадку виконання мобільності під час карантинних обмежень та особливості звітності, як фінансової, так і описової.

Результатами та викликами в рамках реалізації програми поділилися ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Донецький національний університету імені Василя Стуса, які встигли «обмінятися» студентами до посилення карантинного режиму.

Загалом, учасники програми, які вже провели мобільність, результатами задоволені, як і студенти, котрі мали змогу не тільки навчатися за тією ж програмою але іншими методиками, а й ознайомитись з регіональними  особливостями.

 ЗДМУ та БДМУ вже провели конкурс, обрали переможців і оформлюють документи та угоди на реалізацію мобільності навесні 2021 р.  Сподіваємося, що студентам-переможцям вдасться отримати цікавий досвід.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar