Абітурієнту

Списки вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання 2021 р.

Список вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, за спеціальністю «222 Медицина

посилання Вступ 2021. ЄДЕБО


Список вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, за спеціальністю «221 Стоматологія»

посилання Вступ 2021. ЄДЕБО


Список вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, за спеціальністю "228 Педіатрія"

посилання Вступ 2021. ЄДЕБО


Список вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, за спеціальністю "226 Фармація, промислова фармація"

посилання Вступ 2021. ЄДЕБО


Список вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, за спеціальністю "227 Фізична терапія, ерготерапія"

посилання Вступ 2021. ЄДЕБО


Список вступників рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, які вступають через Освітні центри "Донбас-Україна", "Крим-Україна" за спеціальністю "222 Медицина"

 

До уваги вступників!

          Усі,  хто отримали рекомендації на бюджетну форму навчання повинні виконати вимоги до зарахування (подати до приймальної комісії оригінали необхідних  документів) до 18 години 02 серпня. Зарахування вступників за кошти державного бюджету (за державним замовленням) буде проводитися 09 серпня.

Інформуємо, що під час виконання вимог до зарахування за кошти державного бюджету (з 28.07 по 02.08.2021) особам, які бажають взяти участь у конкурсі на інші місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб, необхідно зробити відповідне підтвердження у власному електронному кабінеті для кожної заяви, за якою плануєте брати участь у конкурсі на контракт, або написати відповідну заяву у довільній формі у Приймальній комісії із зазначенням відповідних заяв.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих вступників на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 10 серпня. Виконання вимог до зарахування (подання до приймальної комісії оригіналів необхідних  документів) – до 17 серпня. Оновлення списків відбуватиметься щоденно. Зарахування вступників на денну форму навчання (1 курс) за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти буде проводитися не пізніше 18 серпня.

Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти (відповідно до Умов та Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в ЗДМУ), – не пізніше ніж 19 серпня.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar