Обмін досвідом на конференції MEFANET

27 та 28 листопада у м. Плзень (Чеська Республіка) відбулася ХІІ конференція MEFANET (Мережа медичних факультетів), у якій взяли участь освітні технологи, викладачі та студенти медичних факультетів Чехії, Словаччини, Польщі, Німеччини та України. Запорізький державний медичний університет представили доцент кафедри інфекційних хвороб Олена Фурик, доцент кафедри органічної та біоорганічної хімії Андрій Білий та фахівець відділу міжнародних зв'язків Альона Павленко.

 

Окрім загальних питань вдосконалення технології навчання, програма конференції зосередилася на широкому діапазоні підходів, які використовуються у вищій освіті: віртуальних пацієнтах, симуляційних центрах та методах об'єктивної оцінки - опитування, ОСКІ, тощо. Програма конференції складалася з воркшопу, семінару, двох основних лекцій, групової дискусії, двох сесій з коротким обговоренням питань та презентації постерів.

 

Семінар дозволив учасникам виявити зв'язки між основними навчальними темами і навчанням з використанням віртуальних пацієнтів. Основні доповідачі - Мартін Адлер (Мюнхен, Німеччина) та Міхал Новаковський (Ягеллонський університет, Краків, Польща) доповіли про «CASUS - програмне забезпечення для створення та навчання з віртуальними пацієнтами» та «Впровадження ОСКІ - Oб'єктивного структурованого клінічного іспиту».

 

Представники ЗДМУ виступили з доповідями на тему «Опитування студентів в рамках проекту «TAME: Навчання на медичних помилках»: вибір інструмента для опитування, результати опитування» та «Результати впровадження навчання за віртуальними пацієнтами в хірургії в рамках реалізації проекту TAME». Теми доповідей викликали інтерес у присутніх та жваву дискусію стосовно процесу створення кейсів з віртуальними пацієнтами та медичними помилками та їх впровадження у ЗДМУ.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar