Університет сьогодні

Ювілейна обласна науково-практична конференція «Компас анестезіолога»

08-09 вересня 2017 року у м. Бердянськ була проведена ювілейна обласна науково-практична конференція «Компас анестезіолога».

Кафедра медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ представила доповідь проф. Перцова В.І., ас. Льовкіна О.А. «Перспективи розвитку симуляційного навчання в медицині невідкладних станів».         

Також кафедрою медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ у співпраці з навчально-тренувальним відділом КУ «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР був проведений семінар-тренінг з надання екстреної медичної допомоги дорослим пацієнтам та дітям при проведенні базової та спеціалізованої серцево-легеневої реанімації, наданні допомоги постраждалим з політравмою.

Також у межах програми семінару анестезистів і медичних сестер відділень анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) «Робоче місце анестезиста» був проведений семінар-тренінг для середнього медичного персоналу з питань «Стандартів проведення СЛР», «Педіатричної BLS» та «Відновлення прохідності дихальних шляхів» (малими групами на манекенах).     

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar