Університет сьогодні

15-16 червня 2017 р. Конференція «Сучасні аспекти надання екстреної медичної допомоги» та Міжобласний чемпіонат команд з надання екстреної медичної допомоги

15-16 червня 2017 року у м. Запоріжжя проходила науково-практична конференція «Сучасні аспекти надання екстреної медичної допомоги» та Міжобласний чемпіонат команд з надання екстреної медичної допомоги.

Під час науково-практичної конференції були заслухані доповіді: проф. Перцов В.І. та к.м.н. Миренков К.В.  «Система Tactical Combat Casualty Care», к.м.н. Тєлушко Я.В. «Сучасні питання респіраторної підтримки в екстреної медицині», к.м.н. Давидова Г.Г. «Рекомендації ERC, 2015», к.м.н. Малиновский Я.В. «Оказание помощи пациентам с острым коронарным синдромом на догоспитальном этапе», к.м.н. Льовкін О.А. «Симуляційне навчання. Сучасні реалії».

Також були проведені майстер-класі з надання екстреної медичної допомоги  при критичних станах:

  1. Особливості надання ЕМД при бойовій травмі, методи тимчасової зупинки зовнішньої кровотечі (проводив комісар міжнародної служби Police 911 у Харківському регіоні підполковнику Родіонов І.В.);
  2. Особливості проведення СЛР у дітей. Сучасна портативна капнометрія. (Проводить к.м.н. Давидова Г.Г. при підтримки фірми «ОНІКО»);
  3. Сучасні методи відновлення прохідності дихальних шляхів за допомогою ларингеальної трубки; пристрої для внутришньокісткового введення ліків («AZARIS»);
  4. УЗД у невідкладних станах, FAST, BLUE PROTOCOL. Ultrasound-guided interscalene brachial plexus block  к.м.н. Льовкіна О.А. при підтримки фірми «DIATEX-Україна»
  5. Проведення СЛР у дорослих (проводив д.м.н. Крилюк В.О. при підтримки фірми «КСЕНКО»)
  6. Проведення екстреного тромболізісу при критичних станах (Берінгер Інгельхайм).

 

Міжобласний чемпіонат команд з надання екстреної медичної допомоги проходив у мальовничому місці Запоріжжя – о. Хортиця. У перший день змагань були тестування команд; оцінка практичних навичок з надання екстреної медичної допомоги; та завдання під кодовою назвою "Пікнік на узбіччі" та "Золоте весілля".

На другий день змагань було багато цікавих і захоплюючих завдань під назвами "В мене задзвонив телефон", "Бетмен", "У темному лісі". Але найбільш цікавим та важким було для команд проведення медичного сортування при надзвичайної події на території Запорізької міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

Всього змагалося 12 команд: з них чотири команди з  Запорізької станції екстреної (швидкої) медичної допомоги; дві команди з Мелітопольської  станції екстреної (швидкої) медичної допомоги; гості з Полтави, Херсону, Нікополю, студентські команди з ЗДМУ та НМУ ім. О.О. Богомольця та команда з Запорізької обласної дитячої лікарні. Запорізький державний медичний університет був представлений  командою студентів 6 курсу першого та другого медичних факультетів: Баценко Є.Г., Мудревський Я.П., Шестаков М.В.

Наша команда набрала максимальну кількість балів, за зайняла перше місце у загальному рейтингу команд!

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar