Наука

Засідання від 11 травня 2017 р.

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри фармакогнозії, фармхімії і технологіїї ліків Запорізького державного медичного університету Лукіної Ірини Андріівни на тему «Фармакогностичне вивчення Polygonum hydropiper L. та Polygonum persicaria L. флори України» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.
Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Мазулін Олександр Владиленович, завідувач кафедри фармакогнозії, фармхімії і технології ліків Запорізького державного медичного університету.
2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету Гнітько Інеси Валеріївни на тему «Розробка складу, технології і дослідження м’яких лікарських засобів з міноксидилом для терапії і профілактики алопеції» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.
Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Гладишев Віталій Валентинович, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar