Роз'яснення щодо атестації клініцистів

 
Про атестацію науково-педагогічних працівників 
 
До уваги співробітників клінічних кафедр! 
 

Центр надання адміністративних послуг «Єдине вікно» МОЗ України, який розташований за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 10, змінює графік роботи:

Понеділок-четвер: з 9:30 до 16:00 (обідня перерва 13:00 – 14:00)

П’ятниця: 9:30 до 14:00 (без обідньої перерви).

Номер телефона ЦНАП «Єдине вікно»:

+38 (044) 202-17-09

                                                                       

    УВАГА!

Про призупинення атестації на період воєнного стану

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04 серпня 2022 року № 1415 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану», що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 серпня 2022 року за №888/38224, зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам на період дії воєнного стану в Україні.

Наказом встановлено, що термін дії сертифікатів лікаря (провізора)-спеціаліста, сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію, який спливає у період дії воєнного стану, та посвідчень лікарів про кваліфікаційну категорію, які планували пройти атестацію протягом року після закінчення п’ятирічного строку з дати попередньої атестації, продовжується на 1 рік наказом керівника закладу охорони здоров’я за місцем роботи. Водночас, наказом МОЗ України не передбачено можливості видання наказу керівником Закладу вищої освіти.

З огляду на викладене, з урахуванням оголошеного воєнного стану в Україні, вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 серпня 2022 року № 1415 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану», проведення атестації науково-педагогічних працівників клінічних кафедр і лікарів Університетської клініки в Центральній атестаційній комісії Міністерства охорони здоров’я України буде поновлено у строк 60 днів після припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar