Університет сьогодні

Змагання парамедиків

18 травня 2016 року, у рамках десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН за № 64/255 від 10.05.2010 р.,  адміністрацією запорізького представництва  ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України» у співпраці з Запорізьким державним медичним університетом, провів змагання немедичних працівників (водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху) з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

         В змаганні приймали участь команди Е(Ш)МД, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, ДАІ в Запорізькій області, водіїв АТП, патрульної поліції Запоріжжя та команда юних інспекторів дорожнього руху НПК №88.

 Змагання проходили у 2 етапи: теоретичний (тестування) та практичний етап (з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод).

Після підведення підсумків змагань були визначені та нагородженні переможці (команда Е(Ш)МД – 1 місце, команда ГУ ДСНС України у Запорізькій області – 2 місце, команда ДАІ в Запорізькій області – 3 місце), а також нагородженні інші учасники змагань.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar