Загрози чи можливості? На ректораті обговорювали новий інструмент

Загрози чи можливості? На ректораті обговорювали новий інструмент

Сьогодні у Запорізькому державному медичному університеті дискутували про ChatGPT, як за його допомогою можна поліпшити навчальний процес і які виклики у найближчому майбутньому постануть  науково-педагогічними працівниками. Ґрунтовну доповідь про новий інтелектуальний продукт представив ректорату завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Рижов. 
 
Олексій Анатолійович навів приклади використання ChatGPT для вирішення різноманітних за складністю, формами та напрямками завдань, продемонстрував у реальному режимі роботу технології, зупинився на варіантах використання технології у навчальному процесі, зокрема, проблемно-орієнтованому навчанні, системі проєктів та інших.  
 
Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник підсумував, що трансформація системи освіти відбувається вже не перший рік, наш університет, приміром, почав з успіхом застосовувати новітні технології у навчанні майже 15 років тому і вони довели свою ефективність. Завдання закладу вищої освіти залишається незмінним – якнайкращим чином забезпечити студентам можливість здобути якісні знання. Тому слід добре продумати, яким чином нова технологія допоможе поліпшити навчальний процес. 
 
17.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar