Новий проєкт для абітурієнтів від І фармацевтичного факультету

Новий проєкт для абітурієнтів від І фармацевтичного факультету

Перший фармацевтичний факультет ЗДМУ започаткував   новий профорієнтаційний  проєкт  для абітурієнтів –  всіх, хто мріє опанувати фах  фармацевта. Він спрямований на спілкування з випускниками закладів середньої освіти Запоріжжя. Потенційний абітурієнт ЗДМУ має змогу у визначений час на платформі університету в сервісі  Zoom безпосередньо поставити запитання декану факультету, заступникам, членам приймальної комісії, дізнатися про факультет,  правила і умови вступу, перспективи та можливості під час навчання, його вартість та багато іншого.

«Така інноваційна робота  почалася на початку березня зі спілкування з Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради, відтак – з Центром професійного розвитку педагогічних працівників, який акумулює профорієнтаційну роботу з випускниками, - розповіла заступник декана, доцент Людмила Черковська. - Налагодили  зі школами зв’язок  в онлайн форматі, впроваджуємо запланований  цикл зустрічей зі школярами під час їхніх виховних годин. Уже зустрілися з випускниками академічного ліцею «Перспектива», гімназій № 46 і № 107, Хортицького академічного ліцею. Сьогодні зустрічаємось з колективом запорізької єврейської гімназії «Алеф».

Нова форма спілкування  викликала зацікавлення випускників, ми отримали підтримку педагогів, з інтересом підключаються й ті учні, які перебувають за кордоном. Важливо, що у зустрічах беруть участь члени приймальної комісії університету під керівництвом заступника голови приймальної комісії,доктора фармацевтичних наук,  професора Віри Одинцової.  Професійно пояснює майбутнім вступникам  алгоритм вступу вілповідальний секретар приймальної комісії, доктор фармацевтичних наук Богдан Бурлака. Потенційних вступників, зокрема, цікавлять умови вступу на фармацію на бюджет, пояснюємо, що  торік факультет мав 50 бюджетних місць, це  також мотивує молодь. Ми зробили висновок, що такий проєкт  матиме успіх, алгоритм обрано правильно. Маємо надію, що нас почують і на факультет прийде гарне молоде поповнення».

Людмила Григорівна підкреслила: важливо, що  спілкування відбувається на платформі ЗДМУ,  випускники у своїх закладах отримують адреси посилань,  якщо спершу під час включень приєднувалось 20-30 осіб, то згодом 70 і більше. Такий індивідуалізований підхід до профорієнтації має стати результативним, на факультеті він набуває розвитку.

10.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar