Новини Медичного фахового коледжу ЗДМУ

Цікаве та змістовне заняття Школи становлення викладача відбулось для педагогічної спільноти коледжу. Йшлося про створення та покращення вже створених професійних портфоліо викладачів. Методист коледжу Тетяна Четвертак налаштувала колег на ідею, що портфоліо викладача має  відображати власні  досягнення, а також  презентувати досвід роботи перед атестаційною комісією, а ще сприяти  самоаналізу педагога та роботи над собою. Під час заняття  розглянули новітні платформи, технічні засоби, які дозволяють зберігати посилання практично на будь які матеріали та  ідеально підходять для створення особистого портфоліо. Викладачі коледжу взяли активну участь в обговоренні.

                                                              ***

Студенти 4 курсу відділення " Сестринська справа" взяли участь в  тестових тренінгах з написання ліцензійного інтегрованого іспиту  КРОК М. Такі тренінги здобувачі освіти випускного курсу проходять щороку. Освітній процес з фахових дисциплін охоплює широкий спектр теоретичних та практичних питань, що дає змогу здобувачам отримати необхідну підготовку для успішного складання іспиту. Цього разу проведення іспиту було організовано у очному форматі для студентів, які перебувають у місті, а також у форматі онлайн-конференції на базі платформи MS Teams для тих, хто  за межами міста.  Було використано офіційні буклети 2023 року для підготовки до ліцензованого іспиту з таких дисциплін як Медсестринство в педіатрії, терапії, хірургії, акушерстві, гінекології та інших напрямків  терапевтичного та хірургічного профілю.

                                                             ***

У коледжі відбувся черговий профорієнтаційний захід для здобувачів освіти Запорізької спеціалізованої школи № 7 з поглибленим вивченням іноземної мови. Викладач циклової комісії професійної та практичної підготовки відділення "Фармація" Юлія Михайлюк  спілкувалась з вчителями та  учнями  онлайн на базі платформи Zoom.  Майбутніх абітурієнтів  ознайомили зі структурою Медичного фахового коледжу ЗДМУ, відділеннями та матеріально- технічною базою, а також продемонстрували школярам основні правила надання першої домедичної допомоги.

10.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar