Фармацевти – заочники розпочали весняний семестр

Сьогодні розпочинається весняний семестр у студентів ІІ фармацевтичного факультету заочної форми навчання. Розпочали його здобувачі освіти 4 курсу, які мають базову медичну освіту та упродовж п’яти років навчання опановують спеціальність «Фармація, промислова фармація», освітня програма «Фармація».

До  сесії приступило шість академічних груп, загалом 108 здобувачів. У сесійному форматі працюватимуть до  28 березня.  Для них це восьмий семестр, вони зосередяться на  вивченні фармацевтичної хімії, технології ліків – з цих дисциплін мають скласти іспити. Вивчатимуть також клінічну фармацію, фармацевтичну опіку, токсикологічну хімію, менеджмент і маркетинг, організацію та економіку  фармації – дисципліни, які входять до переліку майбутньої підсумкової атестації. Зі студентами працюють викладачі  випускних кафедр.

Також розпочали навчання в новому семестрі три групи студентів другого курсу з терміном навчання 5 років, спеціальність «Фармація, промислова фармація», освітня програма «Фармація», та одна група здобувачів спеціальності «Технології парфумерно – косметичних засобів».  Упродовж сесії, яка триватиме до 22 березня, другокурсники вивчатимуть базові дисциплін, такі, як органічна хімія, аналітична хімія, інші. Прослухають лекції, виконають програму практичних завдань, у підсумку складуть три іспити: з ботаніки, органічної хімії, аналітичної хімії.

Перший  день занять був лекційним, 95 відсотків  здобувачів освіти вийшли на зв’язок, прослухали лекції професорів і доцентів.  

9.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar