Подарунок від бійців ЗСУ

Подарунок від бійців ЗСУ

Знаковий дорогий подарунок - Прапор з автографами бійців однієї з військових частин, які захищають Україну від ворога, отримав колектив ЗДМУ.  Прапор урочисто прийняли з рук бійців асистенти  кафедри стоматології факультету післядипломної освіти ЗДМУ Вадим Чернявський та Юлія Стрюк, яким добре знайома дорога у сіру зону, де з початку повномасштабної агресії вони надають стоматологічну допомогу захисникам.  

«Ваш внесок в Перемогу – безцінний!», «Разом ми – сила!», «Наша доля – лише воля!», «Разом до Перемоги!», - написали військові. Під українським стягом наші захисники долають ненависного агресора, він надихає їх на перемогу. Прапор університету бійці передали на знак глибокої вдячності за допомогу. Адже колектив ЗДМУ, вісім його клінічних кафедр, викладачі, лікарі-інтерни, студенти, медики Університетської клініки активно допомагають наближати Перемогу – беруть участь у волонтерському русі,  у наданні консультативної та діагностичної  допомоги пораненим воїнам ЗСУ, що лікуються у військовому шпиталі та у міській лікарні №7. Неоціненною є стоматологічна допомога бійцям, яку організовує кафедра стоматології факультету післядипломної освіти.

Наша воля до Перемоги є спільною, наш Прапор об’єднує на цьому шляху. Дорогоцінна реліквія зберігатиметься в Міжкафедральному тренінговому центрі університету, де проходять навчання, вишкіл і гарт не лише студенти, інтерни, але й різні категорії наших захисників.

8.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar