ФПО ЗДМУ чекає вступників в інтернатуру

Вступити в інтернатуру до Запорізького державного медичного університету – почесно і престижно. В цьому щороку переконуються ті здобувачі освіти, які її закінчують. А зараз розпочався набір нового покоління. 
 
Факультет післядипломної освіти ЗДМУ запрошує випускників фармацевтичних факультетів  усіх закладів вищої освіти зі ступенем магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» пройти інтернатуру за спеціальністю «Фармація». Декан факультету, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь зазначив, що на навчання очікують випускників, які навчалися за спеціальностями – «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно – косметичних засобів». Опанування первинною спеціалізацією  триватиме 11 місяців: вісім місяців інтерни набуватимуть знань,  певних компетенцій і практичних навичок  на базах стажування, іще три місяці у них буде освітня частина в стінах університету. 
 
Перший потік формується з випускників, які навчалися заочно. Понад 160 здобувачів нещодавно закінчили  ІІ фармацевтичний факультет ЗДМУ, більшість з них бажають продовжувати навчання в рідному університеті. Приваблює молодь і умови, створені університетом для навчання, і його вартість. Більше 20 заяв, за словами декана, від них уже надійшло. Заняття в освітній частині відбуватиметься на платформі Teams з повною візуалізацією.
 
Докладна інформація для бажаючих здобути престижну первинну спеціалізацію фармацевтичного спрямування, на сайтах ЗДМУ і факультету післядипломної освіти університету - https://zsmu.edu.ua/p_1754.html
 
7.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar