Про досвід стажування в Тайвані

Про досвід стажування в Тайвані

За підтримки Координаційної Ради з наукової роботи студентів ЗДМУ, яку очолює завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури з курсом нормальної фізіології, професор Ігор Бєленічев, відбулася онлайн зустріч з асистентом кафедри гістології, цитології та ембріології Оленою Попазовою на тему -  «Досвід стажування в Тайвані».

Олена Попазова наприкінці минулого року виграла грант Тайванської освітньої програми (Taiwan Education Experience Program) «Міжнародна фармацевтична міждисциплінарна програма навчання та інтеграції талантів» і отримала унікальну можливість  стажування у фармакологічній лабораторії клітинних культур Taipei Medical University у Тайвані.

Студенти під час зустрічі мали змогу дізнатися про кожен етап стажування, - що потрібно для здобуття гранта до висвітлення ключових етапів досліджень , які проводяться в лабораторії клітинних культур.

Своїми враженнями від зустрічі поділилися студенти університету:

Расім Будагов, 6 курс: «Слухати таку таку міні-лекцію було дуже інформативно та цікаво. Олена Олександрівна розповіла нам про сучасні передові технології лабораторії клітинних культур тайваньського університету, її власний досвід у проведенні досліджень, складнощі та переваги такого стажування у іншій країні. Враховуючи те, що у нашому університеті є власна лабораторія клітинних культур, почути таку розповідь було дуже доцільним. Впевнений, що зможемо інтегрувати алгоритми та рекомендації  країн з науковим прогресом в нашому університеті, і навіть зробити краще. Дякую  доповідачеві та Координаційній раді НРС за такий захід».

Анастасія Кіпря, 3 курс: «Було дуже цікаво дізнатися про деталі конкурсу та навички, якими повинен володіти молодий спеціаліст для отримання гранту. В ході досліджень, які проводила Олена Олександрівна, було особливо цікаво спостерігати за кожним етапом, який супроводжувався слайдами, де ми мали змогу детально ознайомитися з виконанням практичних досліджень. Отримання такого  досвіду вмотивовує займатися в галузі теоретичної медицини. Наразі це досить перспективний напрямок науки. Адже в нашому університеті створені всі умови для проведення наукових досліджень, це робота віварію на базі центрального науково-дослідницького центру та нова лабораторія клітинних культур».

Іван Бондаренко, 3 курс: «Презентація дуже сподобалась, саме такий досвід спонукає до самовдосконалення і пошуку можливостей. Цікаво було дізнатися тонкощі роботи науковців за кордоном, а також  про практику роботи з тваринами під час досліджень  та про ставлення до студентів та практикантів, які займаються наукою».

20.02.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar