Фізичні терапевти складають останній іспит

Фізичні терапевти складають останній іспит

Студенти четвертого курсу ІІІ медичного факультету, які опановують спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія», сьогодні складали останній іспит цієї сесії. Демонстрували знання з профільного предмету «Основи фізичної терапії, ерготерапії».

З цією подією здобувачів освіти, які стовідсотково, усі 52, зареєструвалися на платформі MS Teams, привітав  завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я,  доктор наук з фізичного виховання та спорту,  професор Едуард Дорошенко. Оскільки студенти вже опанували до 90 відсотків навчальної програми курсу, професор висловив сподівання, що із тестовими завданнями вони успішно справляться.

Заступник декана ІІІ медичного факультету, кандидат медичних наук, гарант освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», доцент Світлана Канигіна, яка навчала студентів цієї дисципліни, зазначила їх сумлінне ставлення до навчання. Четвертокурсники є випускниками, навесні вони завершують університетське навчання, а цей курс є підсумковим, в ньому багатогранно об’єднано складові з важливих напрямків фізичної терапії та ерготерапії, які будуть базовими у практичній роботі майбутніх фахівців. Тому і деканат, і кафедра вболівають за своїх студентів і вірять у них.

23.01.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar