Українська як іноземна для студентів-стоматологів

Українська як іноземна для студентів-стоматологів

Іспит з української мови як іноземної складають студенти третього курсу спеціальності «Стоматологія» ІІ міжнародного факультету. Вони демонструють знання з лексики, граматики, комунікативні мовні  навички, які  отримували упродовж трьох років навчання.

Екзаменатори – викладачі кафедри мовної підготовки на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом Катериною Гейченко. Перекличку зі здобувачами освіти провела заступник декана ІІ міжнародного факультету, кандидат медичних наук, доцент  Антоніна Авраменко, відзначивши, що усі 19 готові до іспиту.

«Кафедра заздалегідь підготувала тестові блоки запитань, 80 відкриються студентам. Слід сказати, що ця категорія здобувачів освіти – через Covid -19, військову агресію,  усі три роки вивчала українську мову онлайн. Ми працювали в MS Teams. Це, безумовно, накладало відбиток на сам процес. Проте викладачі докладали всіх зусиль, щоб наше спілкування було максимально візуалізованим, живим. До кожної теми готували презентації,  студенти писали тести, після перевірки слід було поспілкуватися з кожним, проаналізувати, пояснивши помилки, зрозуміти, чи засвоїв тему, повторити іще раз. Не всім вдавалося вчасно виходити на зв’язок, пристосовувалися і до цього. Студенти  забезпечені підручниками, методичним матеріалом. 

Вивчати мову на відстані – клопітна справа, але  у підсумку ми побачили результат:  ці студенти опанували мову на тому рівні, щоб нею навчатися. І це був наш спільний здобуток».

20.01.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar