Аспіранти  ЗДМУ пройшли атестацію

Аспіранти ЗДМУ пройшли атестацію

Сьогодні в ЗДМУ пройшла атестація аспірантів третього – четвертого року навчання.   Засідання відбулося у змішаному режимі, з використанням платформи Teams, за участі 38 аспірантів у присутності їхніх керівників.

Голова атестаційної комісії, проректор з наукової роботи ЗДМУ, який курує підготовку дисертантів, доктор медичних наук, професор Валерій Туманський  вважає такі атестації корисними для аспірантів, адже саме ці роки навчання в аспірантурі є найбільш продуктивними для інтенсивного виконання дисертаційних  досліджень.

На думку професора,  головною метою спілкування з дисертантами є аналіз досягнень кожного науковця  у процесі виконання роботи,  стан виконання наукових досліджень на даному етапі, вирішення питань, де їм потрібно конструктивно допомогти, підказати, акцентувати увагу на головних напрямках. Йдеться, зокрема, про публікації наукових статей, участь в наукових конференціях тощо.

Голова атестаційної комісії зазначив, що, всупереч воєнному стану, 10-12 аспірантів до кінця січня 2023 року стартуватимуть із захистом, четверо вже вступили у процедуру захисту. У решти аспірантів також позитивні результати, всі  продовжують активно працювати.

24.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar