Підготовка до ЄДКІ у фізичних терапевтів

Підготовка до ЄДКІ у фізичних терапевтів

Відбулася зустріч гарантів освітніх програм "Фізична терапія, ерготерапія" із завідувачами та провідними доцентами кафедр, котрі братимуть участь у  в проведенні ЄДКІ. Такий захід зумовлено підготовкою до апробаційного інтегрованого іспиту «Крок» для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», який  вперше відбудеться  у травні 2023 року.

За словами заступника декана III медичного факультету, гаранта освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» доцента Світлани Канигіної,  науково-педагогічні працівники кафедр, які забезпечують реалізацію освітнього процесу, розробили та узгодили план заходів для створення банку тестів. Враховано структури змісту ЄДКІ, розміщені на офіційному сайті «Центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України».

Вже найближчим часом студенти  матимуть можливість перевірити свої знання, доопрацювати складні теми та гідно підготуватись до складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

24.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar