Новини Медичного фахового коледжу ЗДМУ

Відкрите заняття з фармакології для студентів групи Ф21-11 провела директор коледжу, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії Ольга  Кілєєва.  Розглядали тему: “Засоби, що впливають на процеси кровотворення та фібриноліз”. Практичне заняття відбулося в рамках тижня ЦМК фармацевтичних дисциплін. Викладач провела попередній контроль знань, умінь і навичок студентів, здобувачі обговорювали тему,  розв'язували задачі. На практиці були використані різноманітні методи і форми перевірки засвоєння вивченого матеріалу. Використовуючи міжпредметний зв'язок з навчальними дисциплінами, зокрема, анатомією та фізіологією, викладач вдало підібрала відеофрагменти, графічні логічні схеми, які значно допомогли студентам опанувати тему.

                                                  ***

Спільнота Медичного фахового коледжу ЗДМУ цікавими заходами відзначила Тиждень української мови та літератури. Здобувачі освіти та викладачі охоче приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Студенти взяли участь у конкурсі декламування української поезії, а також у  І етапі  Міжнародного конкурсу української мови ім.Петра Яцика, під час якого демонстрували знання рідної мови, творчі здібності, власну позицію щодо сучасного функціонування української мови у всіх сферах суспільного життя.  Голова ЦМК Вікторія Волокітіна та викладач української мови та літератури Світлана Сірик організували  батл на тему - «Я люблю Україну».

                                                     ***

Студенти старших курсів відділення "Фармація" відкрили для себе багато цікавого під час віртуальної екскурсії, організованої одним з потужних фармацевтичних виробників України – компанією «Фармак». Під час перегляду здобувачі фармацевтичної освіти  змогли простежити повний цикл створення лікарських препаратів: від отримання сировини до моменту, коли готова продукція надходить на склад.  Майбутні асистенти фармацевтів віртуально побували на всіх ділянках підприємства, побачили, як працюють спеціалісти в ізоляторних системах з діючою речовиною, як відбувається приготування лікарського засобу у реакторі, які вимоги до працівників виробництва, параметрів повітря та технологічних процесів.  Відвідали блок пакування та склад готової продукції.

                                                        ***

У рамках чергового засідання Школи становлення викладача  на платформі MS Teams відбувся тренінг для педагогічної спільноти  коледжу. Спікером заходу виступила кандидат педагогічних наук, викладач  Тетяна Четвертак.  Тренінг був присвячений мистецтву створювати в колективі  атмосферу духовності, людяності, гуманності, єднання,  адже у викладацькій діяльності провідну роль відіграє процес спілкування. Саме  в комунікації полягає потужний резерв підвищення професійної майстерності викладачів і вдосконалення організації педагогічної діяльності.  Викладачі отримали досвід аналізу власних почуттів, що допоможе їм усвідомити, що відчуває інша людина  в тій чи іншій ситуації.

22.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar