«Дерматовенерологія» як вторинна спеціалізація

«Дерматовенерологія» як вторинна спеціалізація

На базі кафедри дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини ФПО із серпня триває робота з лікарями, які опановують нові знання для отримання вторинної спеціалізації з курсу «Дерматовенерологія». Одинадцять курсантів активно освоюють сучасні технології стосовно клінічних проявів шкірних захворювань, сучасних методів діагностики та лікувальної тактики, що грунтуються на доказовій медицині.

Навчання в дистанційному форматі на базі платформи MS Teams поєднується з можливістю набуття практичних навичок на клінічних оглядах як в Дерматологічному центрі ННМЦ «Університетська клініка» ЗДМУ, так і Дерматологічному відділені КНП «ЗОІКЛ» ЗОР.

Доктор медичних наук, завідувачка кафедри професор Галина Макуріна коментує: «Кафедра готує спеціалістів нової генерації, котрі орієнтуються в світових діагностичних та лікувальних тенденціях. Курсанти не тільки мають можливість ознайомитись із базовими теоретичними знаннями щодо різноманітних нозологій, але й отримують актуальну інформацію щодо міжнародних документів та рекомендацій. Окрім того, на клінічних базах є можливість практичної підготовки як до проведення неінвазивних методик – дерматоскопія, ультразвукове дослідження шкіри, так і відпрацювання навичок взяття біопсії.

Зацікавленість даною спеціалізацією зростає з кожним роком, тому співробітники кафедри продовжують безперервно працювати в напрямку створення нових курсів тематичного удосконалення, фахових шкіл з метою підготовки не тільки професійних, але й мотивованих лікарів».  

21.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar