Вдосконалюємо змішане навчання: інтерактивні заняття

Вдосконалюємо змішане навчання: інтерактивні заняття

Сьогодні студенти третього курсу I і II медичних факультетів мали практичне  заняття у новому сучасному Центрі ОСКІ, обладнаному за останніми вимогами для проведення занять та структурованого іспиту. Кілька груп студентів під керівництвом викладачів кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та променевої терапії відпрацьовували тему з електрокардіографії. При цьому їх однокурсники, хто підключився до заняття онлайн, мали наближений доступ до всього, що відбувалося на станціях з пропедевтики внутрішніх хвороб, стежили за процесом, ставили питання, коментували.

Завідувачка кафедри, доктор медичних наук, професор Лана Лукашенко відзначила: «Сьогодні ми вивчали постановку електрокардіограми, її інтерпретацію. Маємо задоволення від живого спілкування, бо всі надзвичайно за ним скучили, охочих приїхати на заняття очно виявилося багато. На відпрацювання циклу з пропедевтики внутрішньої медицини облаштовано дві із 12 станцій. Кожна станція оснащена системою відеоспостереження та фіксації перебігу занять чи іспитів.  Центр ОСКІ є унікальним навчальним майданчиком для  відпрацювання практичних навичок та проведення атестації випускників на принципах об’єктивності, прозорості та єдності методики оцінювання результатів і наші студенти захоплені ним! Дуже важливо, що симуляційне навчання сприяє формуванню у майбутніх лікарів навичок командної роботи, вони вже зі студентства  будуть максимально наближені до реальних клінічних ситуацій».

Цікаво і натхненно працював з другою групою студентів асистент кафедри Владислав Лисенко. «Теоретично третьокурсники про електрокардіографію студенти мають уявлення, але поки не відчують, як правильно накласти електроди, провести увесь процес власноруч і зрозуміти його, це може призвести до помилок  у професійній роботі, - переконаний Владислав Андрійович. -  Тому  заняття побудоване на оцінці кардіограм, які були зняті в минулому, а також відпрацюванні накладання електродів, прочитання результатів.  Ми використовуємо цей Центр, чудово оснащений манекенами, муляжами, медичними приладами, бо таку навичку будуть виконувати випускники на структурованому іспиті, який буде відбуватися тут. Важливо, щоб уже на третьому курсі студенти практично опанували цей розділ».

Зі студентами поспілкувався  ректор ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник, який разом з проректорами університету побували в Центрі ОСКІ. Юрій Михайлович цікавився у молоді, як вони живуть і навчаються такої нелегкої пори, підбадьорив їх, висловивши упевненість, що всі труднощі подолаємо й Україна здобуде Перемогу.

Цікаву екскурсію організувала для третьокурсників директор бібліотеки ЗДМУ Тетяна Карпенко, продемонструвавши здобувачам освіти  сучасну бібліотеку, яка є складовою навчально-наукового комплексу, до якого входить і Центр ОСКІ.

18.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar