Громадяни  Марокко складають вступні іспити у ЗДМУ

Громадяни Марокко складають вступні іспити у ЗДМУ

Сьогодні в університеті  відбуваються вступні іспити в онлайн форматі для іноземних громадян. Прикметно, що вперше, задля безпекової складової та уникнення корупційних ризиків, вони проходять за допомоги й участі партнерської організації,  як це було рекомендовано МОН України. Наразі партнерська організація перебуває у місті Касабланка ( Марокко), з нею укладено угоду на взаємну практику проведення вступної кампанії. Саме марокканське представництво здобувачів освіти  в університеті є одним з найчисельніших серед іноземців, нині тут навчається  понад 700 юнаків і дівчат. Основною метою партнерів є ідентифікація особи  вступників, забезпечення якісного аудіо-відеозв’язку, тощо. Вони ж слідкують за перебігом самого іспиту.

За словами декана II міжнародного факультету доцента Тараса Іваненка, іспит проводиться із суворим дотриманням обов’язкового алгоритму, із відеофіксацією  на камери.  На початку  відбувається ідентифікація студента, де він демонструє паспорт, робиться скрін, далі проводиться жеребкування, де вступник у Касабланці обирає собі білет, називаючи довільну цифру від 1 до 10, а екзаменаційна комісія в ЗДМУ демонструє його. Паралельно модератор з технічної підтримки відправляє білет вступникові в чат для підготовки. Відтак, після 15-20 хвилин  підготовки, абітурієнт  відповідає членам екзаменаційної комісії на питання.

Сьогодні іспити складають вступники, що бажають опановувати спеціальності «Медицина» та «Фармація» українською та англійською мовами. Вони демонструють знання з української мови, хімії, біології та англійської у присутності екзаменаторів відповідних кафедр університету. Модерують перебіг іспиту заступники  декана II міжнародного факультету -  асистент кафедри патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології Дмитро Тимофіїв та старший викладач кафедри біологічної хімії Володимир Саліонов.

Заплановані іспити для іноземних громадян триватимуть до кінця грудня, представники деканату щотижня матимуть зустрічі з претендентами, які подають заяви до приймальної комісії і радо зустрінуть усіх, хто побажає навчатися у престижному медичному університеті, куди традиційно прокладає шлях іноземна молодь.

16.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar