Лікарі-інтерни складають КРОК 3

Лікарі-інтерни складають КРОК 3

Війна війною, а КРОК ти мусиш скласти, - з таким налаштуванням зібралися в університеті лікарі-інтерни другого і третього року навчання на свій дуже відповідальний екзамен. Адже державний ліцензійний іспит КРОК 3 є першою сходинкою до підсумкової Атестації й  отримання сертифіката лікаря певної спеціальності.

Умови проведення іспиту залишаються незмінними: на вході в аудиторії здобувачі освіти пройшли перевірку працівниками поліції, термометрію, - карантинні заходи і масковий режим продовжують діяти. Перебіг іспиту фіксується на відео.

За словами декана ФПО ЗДМУ, доктора медичних наук, професора Юрія Рябоконя, сьогодні  іспит «КРОК 3. Загальна лікарська підготовка» загалом складають 139 лікарів – інтернів спеціальностей «Медицина» і «Педіатрія» та  «КРОК 3.Стоматологія» 25 лікарів – інтернів спеціальності «Стоматологія». Особливостей іспиту цього року, зумовлених впровадженням воєнного стану, є кілька: інтерни можуть брати участь у цих випробуваннях за бажанням, а також  проходити їх не обов’язково у закладі вищої освіти, де навчаєшся, можна й за місцем перебування.

«Таким чином, 202 здобувачі освіти виявили бажання пройти іспит і зареєструвалися, - зазначив професор Юрій Рябоконь, - з них 164 лікарі- інтерни складають іспит в стінах ЗДМУ, 38 – в інших містах - Львові, Дніпрі, Тернополі, Вінниці, Івано-Франківську тощо. У нас також зареєструвалися на іспит шестеро інтернів -  з Донецька та Одеси.

Звичайно, як завжди,  хвилювання присутнє, ми також вболіваємо за молодь, адже завершувати навчання їм доводиться у вельми  непростий період. Але радує їхній бадьорий оптимістичний настрій. Вони щасливі зустрітися в університеті, впевнені в собі.  Ми добре знаємо їхню підготовку, високий якісний  потенціал знань, тому віримо, що вони легко перетнуть мінімальний прохідний бал, який зараз становить 72 відсотки правильних відповідей замість 70,5 відсотка, як було торік. Свої знання молодь вже підтверджує на практиці, в лікувальних закладах, що є базами стажування, 65 відсотків інтернів залишаються працювати в Запоріжжі. Усім бажаємо легко подолати рубіж з високими результатами».

15.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar