Для першокурсників - стоматологів

Сьогодні  студенти першого курсу ЗДМУ  продовжили докладне знайомство з факультетами та спеціальностями, які вивчатимуть в університеті.

Першокурсники спеціальності "Стоматологія" у дистанційному форматі зустрілися з деканом III медичного факультету, доктором медичних наук, доцентом Максимом Шишкіним, його заступниками - доцентом кафедри пропедевтичної та хірургічної стоматології  Юрієм Бурегою,  асистеном кафедри терапевтичної та дитячої стоматології Дар’єю Пархоменко.

Відбулася конструктивна розмова  про організацію  навчання на стоматологічних кафедрах. Студентам представлені широкі можливості користування новітніми технологіями навчання, зокрема, у  стоматологічному  тренінговому центрі з сучасними  стоматологічними установками, а також  у фантомному  класі, устаткованому  фантомами з відеософтом, що  дозволяє  відпрацювати практичні навички.  Здобувачі освіти дізналися про цікаві перспективи поєднання навчання з практикою, а також про те, що на  факультеті розроблена система   навчання  у базових комп’ютерних класах, із  застосуванням сучасних мультимедійних  технологій. Йшлося також про високу відповідальність, сумлінне ставлення студентів до навчання.

Завідувач кафедри стоматології післядипломної освіти ЗДМУ, доктор медичних наук, доцент Олег Міщенко виступив перед студентами- стоматологами з актовою лекцією «Вступ у стоматологію».

23.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar