Засідання циклових методичних комісій

Усі дев’ять циклових комісій університету приступили  до активної праці і пошуку нових форм роботи в новому навчальному році.  Відбулися засідання, на яких обговорювали низку важливих питань, згідно з затвердженими планами роботи. Працювали ЦМК: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико – біологічних дисциплін, фізико – хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.

Серед порушених питань вирізнялися наступні: обговорення результатів об'єктивного структурованого клінічного іспиту з внутрішньої медицини та шляхів подальшого їх покращення; особливості навчально-методичного процесу на хірургічних кафедрах ЗДМУ у 2022-2023 навчальному році; стан електронних ресурсів кафедр педіатричних дисциплин; обговорення можливостей міжнародного співробітництва студентів та викладачів;планування роботи зі студентами з опрацювання завдання "Інтерактивний паціент"; про забезпечення функціонування державної мови в педагогічному процесі та вдосконалення викладання фармацевтичних дисциплін  державною  мовою.

Члени ЦМК також  приділили увагу забезпеченню навчального процесу необхідною навчально-методичною літературою для вітчизняних студентів та для іноземних україномовних та англомовних здобувачів освіти. Обговорили особливості дистанційного навчання на даному етапі, наступну підготовку до складання ліцензійного іспиту «КРОК».

Йшлося також про оновлення  навчально-методичної документації на електронних ресурсах та WEB-сторінках кафедр. У полі зору членів ЦМК були й питання  організації та методичного забезпечення навчального процесу післядипломної освіти з використанням онлайн – курсів,  забезпечення організації самостійної роботи студентів на кафедрах та інші.

Традиційно кожна циклова комісія розглянула та затвердила навчально – методичні матеріали кафедр з подальшим спрямуванням їх на розгляд ЦМР. 

23.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar