Іноземні громадяни  складають вступні  іспити

Іноземні громадяни складають вступні іспити

Сьогодні в університеті розпочалися вступні  іспити для іноземців, які пройшли навчання  у Центрі підготовки іноземних громадян, отримали відповідні сертифікати і мають на меті стати студентами ЗДМУ. Випробування тривають дистанційно в усному форматі зі спеціальностей «Медицина», «Фармація» і «Стоматологія», - українською та англійською мовами.

Претенденти мають відповісти на  запитання з української або англійської   мови, біології  або хімії. Оцінюють підготовку вступників викладачі кафедри  культурології та українознавства, кафедри медичної біології, паразитології та генетики, кафедри природничих дисциплін для іноземних студентів та токсикологічної хімії, кафедри іноземних мов, кафедри фармацевтичної хімії, кафедри біологічної хімії та Центру підготовки іноземних громадян.

За словами декана II міжнародного факультету доцента Тараса Іваненка, іспит проводиться із суворим дотриманням обов’язкового алгоритму, із відеофіксацією  на камери.  На початку  відбувається ідентифікація студента, де він демонструє паспорт, посвідку на тимчасове проживання в Україні, робиться скрін, далі проводиться жеребкування, де вступник обирає собі білет, а екзаменаційна комісія  демонструє його.  Паралельно  модератор  з  технічної підготовки іспиту відправляє білет вступникові для підготовки. Відтак, після двадцятихвилинної  підготовки, абітурієнт  відповідає членам екзаменаційної комісії на питання.

Кожну із трьох аудиторій, де відбуваються іспити, відвідав уповноважена особа ЗДМУ з питань запобігання  і виявлення корупції доцент Михайло Аніщенко.

«До вступної кампанії у закладах вищої освіти завжди підвищена увага, - говорить Михайло Анатолійович, - надто ж за участі іноземних громадян. Тому за цим процесом і в ЗДМУ суворий контроль. Я спостерігаю за перебігом іспиту відповідно до чинного законодавства, вимог НАЗК  щодо реалізації  державної антикорупційної  політики.  Констатую проведення  екзамену у прозорому форматі, за чіткими критеріями. Викладачі неупереджено оцінюють знання, панує доброзичливий спокійний тон розмови зі вступниками. Є всі підстави вважати, що жодних корупційних ризиків і проявів наразі немає, а у нашому університеті й бути не може».

Вступні іспити іноземних громадян триватимуть упродовж поточного і наступного тижня, кожному претенденту відводиться година на спілкування з екзаменаційною комісією.

21.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar