Бібліотека ЗДМУ – студентам першого курсу

Бібліотека ЗДМУ – студентам першого курсу

У першокурсників відбулося іще одне цінне знайомство – з бібліотекою Запорізького державного медичного університету. Більшість з них уже встигли побувати в книгозбірні – оформили читацькі квитки, на абонементі навчальної літератури одержали  комплекти підручників. А детально ознайомила студентів з бібліотекою сьогодні  під час онлайн  зустрічі, що транслювалася з Центру дистанційної освіти, телемедицини та якості освіти,  її директор Тетяна Карпенко. Майже 400 підключень засвідчили інтерес до озвученої теми.

Тетяна Володимирівна репрезентувала цікаву інформацію: бібліотека є гордістю університету, її фонд налічує майже 600 тисяч друкованих книг та періодичних видань, майже 800 тисяч електронних документів, понад півтори тисячі раритетних видань, - усе це до послуг користувачів.

Першокурсники  отримали  корисні поради щодо користування електронним каталогом, пошуком потрібної інформації у фонді електронних документів.  Здобувачі освіти також довідалися про важливий електронний ресурс – університетський репозитарій, де відображено електронні версії навчально – методичних матеріалів, створених кафедрами. Йшлося про послуги  читальних залів, зокрема, комп’ютерних, оснащених сучасною технікою, функції навчального комплексу з 3D візуалізацією для поглибленого вивчення дисциплін.

Директор бібліотеки висловила переконання, що нові користувачі книгозбірні будуть сумлінно ставитися до книг, адже  університет неухильно дбає про поповнення фондів найсучаснішими навчальними  виданнями.  Увазі першокурсників було запропоновано презентації про роботу бібліотеки ЗДМУ.

20.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar