Першокурсникам – про освітні інформаційні технології

Першокурсникам – про освітні інформаційні технології

Першокурсники продовжують входити у ритм навчального процесу.  Вельми важливим його сегментом є опанування освітніми інформаційними технологіями. Сьогодні лекцію на тему «Використання дистанційного навчання в ЗДМУ» здобувачам освіти прочитав завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій, доктор фармацевтичних наук, професор Олексій Рижов.

Лектор почав розмову з першокурсниками з особливостей побудови системи дистанційного навчання, яка, на відміну від шкільної, в університеті  є всеохоплюючою, нею здобувачі освіти послуговуються з перших днів навчання до його завершення, включаючи всі форми навчального процесу.

Під час лекції студентам докладно пояснили, де знаходяться ті чи інші сервіси,  яким чином будуть використовуватися навчальні технології під час змішаного формату  навчання, коли частина його проводиться  в аудиторному режимі, з використанням ІТ–технології, а також у дистанційному форматі.

Лекцію професора Олексія Рижова прослухали студенти першого курсу усіх факультетів, відбулося майже 400 підключень.

Зі студентами також поспілкувався керівник Центру дистанційної освіти, телемедицини та якості освіти Вадим Дмитрієв, який розповів студентам про формування навичок роботи на платформі є MS Teams, щоб вони могли спокійно підключитися до занять, як працювати в команді, що буде створена, яким чином працювати з інтерфейсом завдань і тестів та інше.

Викладачі розуміють, що не всім першокурсникам під силу осягнути з перших днів особливості  використання навчальних технологій,  тому для них на кафедрі медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій буде проведено кілька практичних занять, де розглянуть, зокрема, такі поняття, як налаштування свого персонального кабінету, робота в команді Teams, а також на платформі edX.  Кожен здобувач освіти протягом всього навчання в університеті може збирати у своєму персональному кабінеті усю потрібну інформацію, базову для професійної діяльності. Таку цінну можливість забезпечує своїм студентам ЗДМУ.

19.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar