Засідання ректорату ЗДМУ

Засідання ректорату ЗДМУ

За головування ректора Запорізького державного медичного університету професора Юрія Колесника відбулося засідання ректорату ЗДМУ, на якому обговорили ряд важливих питань щодо поточних справ та напрямків діяльності закладу вищої освіти. 
 
Декани усіх факультетів доповіли про академічну активність та успішність здобувачів, окремо зосередившись на інформації про початок навчального процесу студентів першого року навчання. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи і якості освіти доцент Світлана Моргунцова узагальнила дані та доповіла про результати моніторингу навчального процесу впродовж попереднього навчального тижня. 
 
За інформацією декана другого медичного факультету доцента Юрія Полковнікова, у магістрантів другого року навчання спеціальності «технології медичної діагностики та лікування» починається практика, а далі вони повинні приступити до написання магістерських робіт. Усі здобувачі освіти отримали теми робіт, почалась взаємодія з керівниками щодо їх написання.  
 
Директор Медичного фахового коледжу Ольга Кілєєва та директор Університетської клініки ЗДМУ Еліна Котляревська доповіли про стан справ у структурних підрозділах. 
 
Окремо на засіданні ректорату порушувалося питання забезпечення організації та виконання заходів техніки безпеки в умовах дії правового режиму воєнного часу. Заступник ректора з перспективного розвитку Павло Юшков поінформував, що до усіх співробітників доведено алгоритм дії під час повітряної тривоги, інша необхідна інформація, завершується облаштування укриттів. 
 
Під час засідання розглядалися інші виробничі питання. 
 
 
19.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar