Видано Збірник документів про застосування державної мови

Видано Збірник документів про застосування державної мови

У Запорізькому державному медичному університеті  видано Збірник документів із забезпечення функціонування державної мови для використання в освітньому процесі ЗДМУ. Фундаментальна праця  здійснена під керівництвом ректора ЗДМУ, професора Юрія Колесника, за участі проректорів  та деканів закладу вищої освіти, кафедри культурології та українознавства, навчального відділу, Центру дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти.

Збірник відкриває стаття 10 Конституції України: «Державною мовою в Україні є українська. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України». 

Видання містить ряд важливих і необхідних для використання в освітньому процесі документів, як от: «Закон України про вищу освіту», «Закон України про забезпечення функціонування  української мови як державної», «Концепція державної мовної політики», рішення Конституційного суду, що стосуються мовного питання та інші.

Окремі розділи присвячені загальним правилам оформлення документів державною мовою, подано інструкції та зразки з документування управлінської інформації та організації роботи з документами в діловодстві.  Збірник також містить зразки  листів МОЗ України та МОН України щодо застосувань державної мови в освітній галузі, сфері охорони здоров’я тощо.

Збірник буде надіслано усім кафедрам та підрозділам університету і безумовно стане цінним надбанням та керівництвом у роботі.

16.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar