Спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради

Спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради

Спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради Запорізького державного медичного університету, яке відбулося за головування ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника розпочалося з приємного – вручення нагород за довголітню сумлінну працю поважним співробітникам університету. Микола Григорович Лебединець, Едуард Романович Скаковський, Юрій Іванович Корнієвський, Григорій Іванович Ткаченко, Олександр Мойсейович Ревенько, В’ячеслав Петрович Торгун, Михайло Миколайович Сиром’ятніков – легендарні особистості, які заслужили найвищої вдячності університетської спільноти, - отримали з рук ректора грамоти, подяки та матеріальну винагороду і оплески зібрання. Далі Юрій Михайлович вручив атестати професорів і доцентів співробітникам, які виконали усі вимоги. 
 
Зазвичай, спільні засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради розглядають найважливіші питання для подальшого розвитку університету. Не стало винятком і засідання від 15 вересня. 
 
Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник презентував колективу підсумки роботи колективу медичного університету в 2021-2022 навчальному році та основні завдання на 2022-2023 навчальний рік, акцентувавши на безумовному дотриманні законодавства про мову навчального процесу, академічної доброчесності і боротьби з корупцією, пошуках нових форм донесення матеріалу.
 
Перший проректор доцент Микола Авраменко зупинився у своїй доповіді на аспектах симуляційного навчання та окреслив нові кроки та перспективи його впровадження. Окремо Микола Олександрович зупинився на підсумках та перспективах міжнародної діяльності університету. 
 
Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова детально доповіла загалу про організацію освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році. 
 
Заступник голови приймальної комісії ЗДМУ професор Віра Одинцова проінформувала про особливості, хід та підсумки вступної кампанії і результати набору на перший курс за денною та заочною формами навчання, а також на другий курс за скороченим терміном навчання. 
 
Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський довів до присутніх завдання з підготовки науково-педагогічних кадрів. 
 
Декан факультету післядипломної освіти професор Юрій Рябоконь акцентував на напрямку післядипломної освіти. 
 
Учасники засідання затвердили зміни у складі Вченої ради та Конференції трудового колективу ЗДМУ.
 
16.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar