Лікарі обирають професійну підготовку на ФПО ЗДМУ

Факультет післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету розширює сферу освітніх послуг для фахівців сфери охорони здоров’я  не лише Запорізького, а й  інших регіонів України. Тут активно практикуються сучасні  методи навчання у руслі виконання  Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників» від 14 липня 2021.

Деканат факультету дбає, щоб підвищення професійного рівня лікарів було організоване не формально, а з користю для спеціалістів. Тому зростає затребуваність  курсів саме у ЗДМУ. Медики на ФПО  можуть постійно вдосконалювати свої знання та вміння відповідно до вимог часу, відтак, коли це буде потрібно, також використають отримані бали для власної атестації. Освітньому процесу притаманний вільний вибір тем, заходів, враховуються побажання слухачів.

Навчання лікарів у площині безперервного професійного розвитку триває у різних, прийнятних для них, форматах. Поточного  тижня для курсантів  проводяться   майстер – класи такого спрямування: «Спадковий ангіоневротичний набряк у практиці сімейного лікаря», «Передракові стани шлунково – кишкового тракту. Ендоскопічна діагностика. Основи ендоскопічного оптичного аналізу», «Огляд сучасних настанов з лікування гострих риносинуситів у дітей – 2021»,  «Невідкладні стани в дитячій алергології».

Все більшої популярності у лікарів набувають заняття у фахових тематичних школах. Цього тижня вони проводяться за такою тематикою: «Гострі отруєння у дітей у цивільних та військових умовах», «Актуальні питання клінічної дієтології». В рамках фахової школи  буде розглянуто тему -  «Актуальні питання педіатрії для лікарів».

13.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar